Ви тут:
Суспільство Україна 

Наказу військовослужбовцям не відповідати на знищувальний вогонь в районі Авдіївки немає, – Петро Порошенко

Наказу військовослужбовцям не відповідати на знищувальний вогонь в районі Авдіївки немає, – Петро Порошенко

ca5f161b5b1ff617e2d9ae7ba7e849d3_1485870811_extra_large

Президент Петро Порошенко провів нараду з керівниками силових відомств у зв’язку із різким загостренням безпекової ситуації в районі промзони у місті Авдіївка, Донецької області. Про це повідомляють на офіційному інтернет-представництві Президента України.

“Хочу заспокоїти громадян: наші військовослужбовці 72-ї бригади та інших підрозділів блискуче захищають позиції. Жодного наказу у них не відповідати на знищувальний вогонь немає. Українські військові мають усі можливості захищати себе, зазначив Петро Порошенко.

a6a11b9c5c26cc54b7bc31947cddeb9e_1485870811_wysiwyg

Також, він наголосив, що на сьогоднішній день, вперше за багато часу, проти цивільного населення і проти українських частин були застосовані «Гради» та масові обстріли з крупнокаліберної артилерії.

“Доручив заступнику Глави АП Костянтину Єлісеєву негайно винести питання загострення ситуації в районі Авдіївки на розгляд Ради безпеки ООН. Сьогодні ми чекаємо відповідних заяв з боку наших міжнародних партнерів”, – повідомив Президент України.

Також, за дорученням глави держави, військові розгорнули все – починаючи від зимових наметів, закінчуючи військово-польовими кухнями, а уряд надав генератори. Наразі створено всі умови для забезпечення автобусами та добровільної евакуації населення.

Система Orphus