Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині воїни АТО зустрілися з юними науковцями

На Полтавщині воїни АТО зустрілися з юними науковцями

dsc_0256

В обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі «Еколог» відбулася зустріч юних науковців обласної науково-природничої школи із учасниками антитерористичної операції. Про це повідомляють на сайті Полтавської облдержадміністрації.

dsc_0238_0

У заході взяли участь командир зенітного підрозділу, голова громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів «Братерство батальйону «Фенікс»,  депутат Полтавської обласної ради, доктор наук з державного управління, професор Петро Ворона, голова координаційної ради громадських організацій учасників АТО Полтавщини, старший лейтенант медичної служби Віталій Турпітько, розвідник батальйону «Фенікс», людина року міста Полтави за  версією «Мужність»  Микола Власенко.

dsc_0327

Для дітей було представлено відео та світлини з зони АТО. Воїни розповіли про подвиги своїх товаришів, подарували для бібліотеки табору збірки про події в зоні АТО.

У рамках заходу для дітей було було проведено розважально-пізнавальну гру «З Україною в серці», де кожен зміг продемонстрували свою ерудицію,  знання географії, історії, українських звичаїв та традицій.

dsc_0186_1

Перейти до вмісту