Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині кандидати на посади поліцейських проходять тестування

На Полтавщині кандидати на посади поліцейських проходять тестування

pm498image002

У період з 16-го по 26-те січня в Головному управління поліції Полтавської області проводився прийом анкет та документів на вакантні посади. Другий етап – проходження тестування. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Людмила Діброва: «Кандидати отримали запрошення на визначений час. Ми радимо їм прибувати для здачі тестів завчасно, аби уникнути непередбачуваних ситуацій – запізнень чи неявок. Із собою необхідно мати паспорт. Після ідентифікації особи кандидату видають унікальний разовий логін та пароль. З їх допомогою кандидати реєструються в системі та приступають до тестування.

Даний етап супроводжується відеоспостереженням в оn-line режимі. Кандидати не мають права користуватися жодними підказками, літературою, телефонами, калькуляторами, тощо.

Кожен з двох тестів складається з 60-ти завдань та триває 60 хвилин. Перший, професійний тест, перевіряє знання законодавства України, а другий – тест загальних навичок – логічне та аналітичне мислення.

Щоб пройти на наступний етап конкурсного відбору, необхідно набрати не менше 25-ти балів на кожному з тестів. Такі умови передбачені Типовим порядком про проведення конкурсу на службу в поліції, затвердженого Наказом МВС № 1631.

Щодня проходитимуть тестування 80 громадян. Тож бажаю кандидатам успішно скласти тести та пройти на наступний етап конкурсного відбору.

Система Orphus Поделиться на fb