Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На кременчуцькі підприємства потрібні робітники

На кременчуцькі підприємства потрібні робітники

6189

На засіданні координаційного комітету сприяння зайнятості населення фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості повідомили про те, що наразі на ринку праці Кременчука існує попит на фрезерувальників , операторів верстатів із програмним керуванням, електрозварювальників на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсарів-інструментальників, шліфувальників, малярів по металу, свердлувальників, штампувальників, електромонтерів, зварювальників на машинах контактного зварювання.

Вцілому, як повідомили у Кременчуцькій міській раді, на сьогоднішній день центр зайнятості міста  має 900 вакансій. Фахівці відмічають, що за минулий рік на обліку по безробіттю в  центрі перебували близько 10 тисяч осіб, із яких працевлаштовані на робочі місця 6 тис. 450 громадян. На сьогоднішній день кількість  зареєстрованих безробітних становить 2860 чоловік, із них отримують допомогу 2370 безробітних.
Зараз на обліку в центрі зайнятості перебувають 138 учасників АТО, з них 22 отримали одноразову допомогу для відкриття власної справи та 9 – можливість пройти перекваліфікацію з збереженням соціальних допомог і виплатою заробітної плати.  Серед безробітних близько 64% – люди з вищою освітою, понад 31% – з середньою технічною. Тому існує значний дисбаланс між попитом та пропозиціями на ринку праці, адже майже всі існуючі вакансії стосуються робітничих спеціальностей.
Заступник міського голови Ольга Усанова зауважила, щоб врегулювати цю проблему  заклади професійної освіти міста до регіонального замовлення вноситимуть ті професії, яких сьогодні потребують на кременчуцьких підприємствах. Окрім того, із майбутніми абітурієнтами проводиться просвітницька робота з популяризації робітничих спеціальностей.
 

 

Система Orphus Поделиться на fb