Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородцям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС у 2017-ому виділили понад 270 тис грн

Миргородцям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС у 2017-ому виділили понад 270 тис грн

img1422f78cab58330fc5be49d67e079edc

Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи з міського бюджету на 2017 рік виділили 100 тисяч гривень на безоплатне пільгове придбання ліків, 111 тисяч — на надання разової допомоги, 10 тисяч на пільговий проїзд, 50 тисяч гривень на санаторно-курортне лікування чорнобильців другої категорії. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Про це йшлося на чергових звітно-виборчих зборах члени Миргородського міськрайонного громадського об’єднання “Союз Чорнобиль”. На загальних зборах розглянули питання, що хвилюють чорнобильців. Найголовніші з них стосувалися медичного та пенсійного забезпечення, компенсації пільг за перевезення та харчування, порядку оформлення путівок на оздоровлення, отримання ліків за пільговими рецептами.

 На запитання чорнобильців відповідали представники управління соціального захисту населення, медичної сфери, міської та районної рад. Заступник Миргородського міського голови, депутат Полтавської обласної ради Костянтин Кірпосенко запевнив, що міська влада й надалі, у межах своїх повноважень, підтримуватиме людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Також обрали нового керівного складу. Микола Назаренко повторно обиратися за станом здоров’я відмовився.  Тож за результатами підрахунку більшості голосів головою Миргородського об’єднання «Союз Чорнобиль» став Сергій Гонтаровський.

Система Orphus