Ви тут:
Головне Медицина Полтавщина Суспільство 

Відзавтра і до 18 грудня в навчальних закладах Кременчука – карантин

Відзавтра і до 18 грудня в навчальних закладах Кременчука – карантин

5636

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової  відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Розглядалося питання підвищення у Кременчуці рівня захворюваності на ГРВІ та можливість припинення учбового процесу у навчальних закладах міста.

Як повідомив завідувач Кременчуцьким МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ» Василь Товстий, що у Кременчуці продовжують фіксувати  зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. За цей період перехворіло на ГРВІ захворіло більше 12 тисяч громадян, епідпоріг перевищено на 65,9%. Щодо показників  захворюваності серед дітей дошкільного і шкільного віку, то на ГРВІ перехворіло 1172 дитини, по цій категорії населення епідпоріг перевищений в 2,3 рази. Санітарний лікар також зазначив, що станом на сьогоднішній день випадків захворювання на грип у Кременчуці не зафіксовано.

Керівник міського управління охорони здоров’я Максим Середа зазначив, що у понеділок спостерігалося збільшення кількості викликів терапевтів і педіатрів до хворих на ГРВІ пацієнтів, таких було 959,  з них – 299 до дорослих та 660 до дітей. У вівторок кількість викликів лікарів додому до хворих зменшилася до 584, про те, це  на 18-20 % більше ніж минулого тижня. Головний медик міста зазначив, що з метою стабілізації ситуації та зниження рівня захворюваності у навчальних та позашкільних закладах необхідно припинити учбовий процес на 7-10 днів.

Директор департаменту освіти Геннадій Москалик зауважив, що дійсно кількість школярів, відсутніх на заняттях продовжує збільшуватися. Він також підкреслив, що у разі введення карантинних заходів, освітній процес не постраждає, навчання можна організувати дистанційно, а робочі плани ущільнити.

Члени комісії підтримали пропозицію про введення карантинних заходів у навчальних та позашкільних закладах міста з 7 по 18 грудня та  обмеження в проведенні у цей період масових заходів, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Система Orphus