Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Відбулось засідання колегії Полтавської районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії Полтавської районної державної адміністрації

dscn4680

15 грудня під головуванням очільника райдержадміністрації Ігоря Карімова відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Герасименко, заступник голови райдержадміністрації Олексій Губічев, голова районної ради Михайло Кононенко, заступник голови районної ради Олексій Івженко, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Криуліна, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також сільські голови.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова райдержадміністрації та голова районної ради привітали почесними грамотами сільських голів з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Також, голова райдержадміністрації Ігор Карімов представив нового начальника відділу освіти райдержадміністрації – Веретільник Наталію Володимирівну. Після цього повернулись до нагальних питань засідання колегії: про освоєння коштів районного бюджету у 2016 році, про виконання Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» на 2014-2016 роки, виконання Програми створення та використання матеріального резерву Полтавського району для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2015-2019 роки, про формування бюджету на 2017 рік. Розглядаючи перше питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Данько та члени колегії детально обговорювали стан використання коштів з питання проведених будівельних робіт в амбулаторіях, навчальних закладах, будинках культури.

dscn4695

За загальною характеристикою, як повідомила Галина Данько, станом на 12 грудня 2016 року, кошти районного бюджету освоєні на 72 %. Начальник фінансового управління звернулась до всіх розпорядників коштів, аби вони пришвидшили процес використання. Голова райдержадміністрації Ігор Карімов при цьому наголосив: «Наша головна мета полягає не у досягненні 100 % використання коштів, а в якості проведених робіт, на які вони виділялись. Прошу всіх розпорядників коштів, сільських голів аналізувати процеси, детальніше вивчати якість роботи тих підрядників, з якими будуть укладені договори, робити певні висновки за показниками. Також повинна бути нормальна взаємодія між органами місцевого самоврядування та владою».

Голова районної ради Михайло Кононенко зазначив, що депутатський корпус, будівельна комісія працюють плідно, зауважень не було від громадськості.

Після обговорень Ігор Карімов надав доручення 17 грудня здійснити виїзне засідання робочої групи по питанню відпрацювання та закриттю всіх «проблемних» об’єктів будівництва.

Начальник відділу агропромислового розвитку, економіки та торгівлі райдержадміністрації Олександр Олефір доповів присутнім за питанням виконання Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» на 2014-2016 роки: «Стратегічний план соціального партнерства з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування створений для покращення умов сталого розвитку району. Проводились засідання робочих груп, на яких розглядались проекти. Робоча група брала до уваги цілі та завдання програм та планів розвитку району, що можуть бути реалізованими завдяки партнерству з ПрАТ «Нафтогазвидобування». З цього, в районі реалізовано 12 проектів».

Далі, за порядком денним, головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Вадим Віннік повідомив про хід виконання Програми створення і використання матеріального резерву Полтавського району для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків. «Було виілено 40 тис.грн. для реалізації заходів цієї Програми у 2015-2016 роках. Відповідна робота буде продовжуватися і в 2017 році. В сьогоднішній ситуації, в якій перебуває держава, заходи із цивільного захисту населення є пріоритетними», – повідомив Вадим Віннік.

Під час обговорень також виникали питання формуванню бюджету, і за порядком денним колегії було винесено на розгляд питання бюджету 2017 року. «В країні бюджет ще не прийнятий, але бюджетний процес триває. Плануйте проведення сесій, звертайтесь із пропозиціями. Наша мета – створення такого соціально-економічного розвитку району, щоб були враховані всі умови нормальної, плідної і результативної праці», – підводячи підсумки, голова райдержадміністрації звернувся до сільських голів району.

Система Orphus