Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Полтаві пройшов конкурс краси і талантів “Молодь року – 2016”

В Полтаві пройшов конкурс краси і талантів “Молодь року – 2016”

znimok-ekranu-16-12-16-125230

Учора, 15 грудня, кращі з кращих зібрались у Палаці дозвілля «Листопад» на міському конкурсі «Молодь року – 2016». Про це повідомляє Полтавська міська рада.

Конкурс краси і талантів був започаткований ще у 2011 році за ініціативи міського голови Олександра Мамая. Сьогодні «Молодь року» – це добра традиція, яка об’єднує довкола ідейних, обдарованих, завзятих. І приємно, що щораз таких все більше і більше. Цьогоріч на конкурс було подано 53 заявки, а це – майже вдвічі більше, аніж на перший пілотний проект.

znimok-ekranu-16-12-16-125344

Із вітальним словом до молоді Полтави звернувся очільник міста Олександр Мамай:

– Я завжди говорив і ніколи не перестану цього повторювати: найкраща молодь – молодь Полтави! Я гордий від того, які ви усі талановиті! Лікарі, педагоги, науковці, підприємці, спортсмени… Ви не просто самореалізуєтесь, прагнете скорити нові вершити. Ви рятуєте життя людей, допомагаєте з’явитись на світ новим мешканцям міста, допомагаєте скорити будь-які вершини, ділитесь свої ми знаннями. Гордий від того, що живу у місті, де така талановита молодь! Упевнений, майбутнє Полтави, майбутнє України – в надійних руках. У ваших руках, дорога юнь!

Цьогоріч на конкурсі представлено 11 номінацій. Честь вручити переможцям першої номінації «Гордість міста» відзнаку мав міський голова Олександр Мамай. Цілком заслужено її отримали паралімпійці, які представляли Україну на літніх Олімпійських іграх-2016. Серед 11 спортсменів представники плавання, і волейболу, голболу, які вибороли 21 медаль! Із них 4 – золотих, 13 – срібних та 4 – бронзових. Уся зала аплодувала стоячи, але це були більше, ніж просто оплески, це була гордість, щира радість.

– Ми безмежно вдячні за справді сильну підтримку, – від імені своїх колег звернувся Майстер спорту України з волейболу сидячи Олександр Драпак. – Саме вона є запорукою наших успіхів. Окремі слова вдячності висловлюю нашому міському голові. Не знаю, чи ще де в іншому місті на Україні так підтримували паралімпійців, які підтримали у Полтаві. Ми і не сподівались на ті подарунки, які нам вручив Олександр Федорович. Упевнено зауважу, що готові до нових перемог! Щире…

Система Orphus