Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-листопад 2016 року забезпечило усунення порушень на суму понад 60 млн грн

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за січень-листопад 2016 року забезпечило усунення порушень на суму понад 60 млн грн

2dfa44296cad9dc5510162d0bfbd4c9b-e1476873243117

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-листопада поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 60,1 млн грн.

За підсумками контрольних заходів керівники місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 123 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 46 досудових розслідувань та вручено 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 56-ти випадках застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у 26-ти випадках призупинено бюджетні асигнування, 28 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За недотримання фінансової дисципліни 399 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 155 – до дисциплінарної та матеріальної, 14 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 114 млн грн.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Система Orphus