Ви тут:
PROвсе 

Українець створив мобільний додаток, завдяки якому нечуючі люди можуть “відчувати” музику

Українець створив мобільний додаток, завдяки якому нечуючі люди можуть “відчувати” музику

bewarned_02

Український розробник Віталій Потапчук створив додаток BeWarned Dance, завдяки якому люди, що не чують можуть “відчувати” музику. BeWarned Dance можна безкоштовно завантажити для iОС та для Android. Про це повідомляє Українська Правда.

Цей додаток – частина стартапу, який працює над створенням програм для людей із вадами слуху. Ідея спала Віталієві на думку, оскільки він та його його дружина – нечуючі і з власного прикладу знають, з якими проблемами стикаються люди з вадами слуху.

Програма українського розробника дозволяє танцювати і “відчувати” музику, перетворюючи її у вібрації, спалахи й візуальний еквалайзер.

Над розробкою проекту BeWarned почали працювати 3 роки тому. Першою ідеєю було створити додаток для мобільного, котрий здатний реагувати на небезпечні звуки і сигналізувати про них власників, які мають вади слуху.

Ідея створення мобільного додатку для нечуючих виникла ще три роки тому. Засновник BeWarned Сергій Малюков разом з розробником Іваном Веренічем наприкінці 2014 року випустили перший прототип додатка BeWarned з функцією Sound Monitor яка дозволяє розпізнавати небезпечні звуки в режимі реального часу.

У той час у команду прийшов Віталій Потапчук.

Результатом їхньої спільної роботи стала платформа BeWarned, яка об’єднала 4 технічних асистенти для глухих: Sound Monitor, Connect, Emergency Call і Dance.

Sound Monitor вирішує проблему безпеки, визначаючи загрозливі звуки (крик, звук клаксона автомобіля, гавкіт собаки, сирена). У випадку небезпеки додаток попереджає користувача вібрацією і миготінням спалаху.

Connect допомагає людям з проблемним слухом в спілкуванні з оточуючими – він конвертує текст в мову і навпаки.

Dance – спроба відчути музичні треки, завдяки конвертації їх в вібрацію, світлові сигнали і пульсацію візуального еквалайзера.

Emergency Call дозволяє користувачеві викликати близьких на допомогу, коли він знаходиться в небезпечній ситуації.

Система Orphus