Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській ОДА обрали нового начальника Управління інфраструктури та туризму

У Полтавській ОДА обрали нового начальника Управління інфраструктури та туризму

pid-chas-konkursu__

Протягом двох днів у Полтавській ОДА проходив конкурс на заміщення вакантної посади начальника Управління інфраструктури та туризму.

Оголошення про конкурс та його умови були розміщені на офіційних сайтах Нацдержслужби та облдержадміністрації. Документи на конкурс приймалися з 16 по 30 листопада цього року. Претендентів на посаду було п’ятеро — Сергій Пуголовка, Олександр Колесников, Володимир Кужіль, Ігор Васін та Сергій Гайдар. Щоправда, один із кандидатів — Ігор Васін — на конкурс не з’явився.

Сам конкурс проходив у три етапи, тому конкурсна комісія на чолі з першим заступником голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким вирішила проводити його два дні. Щоб дати час кандидатам після тестування та вирішення ситуаційних завдань підготуватися до співбесіди.

andrij-pisotskyj

Першим етапом конкурсу було тестування на знання спеціального та антикорупційного законодавства, Конституції України. О 10-й годині учасники конкурсу отримали персональні паролі та логіни для входу на веб-сторінку для тестування.

Нагадаємо, що тестування дистанційне і відбувається через сервер Нацдержслужби. Одне завдання включало 40 тестових запитань, які обиралися для кожного учасника тестування автоматично із загального переліку питань. Загальний час для проведення тестування — не більш 40 хвилин. Після закінчення часу результат тестування комп’ютер визначав автоматично.

З тестуванням впоралися всі кандидати, тож до наступного етапу — вирішення ситуаційних завдань — були допущені всі учасники конкурсу. При цьому Сергій Пуголовка отримав 29 правильних відповідей, набрав 1 бал, Олександр Колесников — 33 відповіді і 2 бали, Володимир Кужіль — 32 відповіді і 2 бали, Сергій Гайдар — 37 правильних відповідей і 2 бали.

pid-chas-konkursu_

Ситуаційне завдання розв’язували письмово, самі ж претенденти на посаду визначилися із задачею методом сліпого жеребу — один із кандидатів обрав серед 6 конвертів із завданнями один. Задля прозорості та неупередженості відповіді були закодовані, тож комісія спочатку оцінювала розв’язання, виставляла бали, а вже потім відкривала конверти з персональними даними.

Останній етап — індивідуальну співбесіду з кожним кандидатом на посаду, проводили наступного дня, у четвер. Її проводили, щоб оцінити відповідність досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. Під час співбесіди оцінюються вимоги, які не були оцінені на попередніх етапах конкурсу.

komisiya

Співбесіду проводили окремо з кожним кандидатом. Запитання переважно стосувалися професійної сфери діяльності і проблем, з якими доведеться мати начальнику Управління інфраструктури і туризму. Зокрема, і розв’язання конфліктних ситуацій, порушення перевізниками права на пільгові перевезення. Оцінювалися вміння переконувати, знаходити спільну мову, вагомі й переконливі аргументи тощо.

За співбесіду кожен член комісії виставляв власну оцінку кожному кандидату. Далі — підрахунок голосів і балів. І Андрій Пісоцький оголосив результати конкурсу:

Сергій Пуголовка — 2,86 балів.

Олександр Колесников — 5,16 бали.

Володимир Кужіль — 4,66 бали.

Сергій Гайдар — 5,07 бали.

Тож переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації став Олександр Колесников.

Прес-служба Полтавської ОДА

pid-chas-konkursu

поширити новину: