Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній раді удосконалюють систему голосування за електронні петиції

У Полтавській обласній раді удосконалюють систему голосування за електронні петиції

40a37819428fa32ebdab8c0e85ccf038_l

Із сайту Полтавської обласної ради зняли петицію №1 “Жителі Полтавщини за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику”. Як повідомляють в обласній раді, головна причина – численні порушення збору підписів за ініціативу”, – аргументують у обласній раді.

– Для створення облікових записів для підпису за петицію використовувались анонімні закордонні VPN-сервери, та сервери з непідконтрольної території України, зокрема, міста Луганська. Також згідно реєстру з однієї IP-адреси свої підписи ставили кілька осіб. Були випадки, коли один сервер використовували більше 300 підписантів. Про яке чесне, а головне законне голосування тут можна говорити? – розповіла координатор напрямку, радник голови Полтавської обласної ради Ганна Шавиро.

Тож для забезпечення вимог Закону України “Про звернення громадян” та рішення дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання від 11.08.2016 №195 “Про затвердження Положення про електронні петиції до Полтавської обласної ради”, з метою унеможливлення фальсифікації е-підпису без участі громадянина та автоматизованих підписів, у системі е-петицій Полтавської обласної ради вводять авторизацію користувачів та підписантів виключно за допомогою систем  BankID та ЕЦП.

Система Orphus