Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили профілактичний громадський центр для підлітків «Lighthouse» (ФОТО)

У Полтаві відкрили профілактичний громадський центр для підлітків «Lighthouse» (ФОТО)

img_0342_1600x1067

Сьогодні у Полтаві урочисто презентували роботу Профілактичного громадського центра для підлітків «Lighthouse».

Заклад знаходиться у центрі міста по вул. Козака, 14. Зараз це – просторе приміщення із настільним тенісом та футболом, комп’ютерними іграми, а головне – саме тут підлітки можуть цікаво проводити дозвілля, поспілкуватися із психологом, соціальним працівником та юристом, анонімно протестуватися на ВІЛ та просто знайти однодумців.

img_0403_1600x1067

«Потрібно розуміти, що зараз підлітки є найуразливішою частиною населення. Вони знаходяться в групі ризику ВІЛ-інфекції, гепатиту та туберкульозу. Крім того, є низка негативних явищ, серед яких – вживання наркотиків. Щоб вирішувати ці проблеми і запобігати їх, власне, і був створений Центр», – розповів на урочистій презентації Максим Демченко, виконавчий директор БО «Світло надії».

«Наш Центр – це безпечне місце для спілкування підлітків. Тут вони можуть відкритися і зрозуміти, чого насправді хочуть від життя. Ми даємо альтернативу наркотикам, алкоголю і нерозбірливим стосункам – це походи в кінотеатри, боулінг, участь у квестах та інших заходах», – наголосив Віктор Шилов, керівник напрямку по роботі з підлітками БО «Світло надії».

img_0382_1600x1067

Після урочистостей у Галереї мистецтв, гостей та партнерів запросили на екскурсію безпосередньо до Центра. Тут вони побачили, чим займаються підлітки та поспілкувалися із ними.

«Про Центр мені розповів знайомий, який теж його відвідує. Спочатку я поставився до цього скептично, але все-одно вирішив прийти. І зараз я не уявляю свого життя без «Lighthousе». Без перебільшення, якби не Центр, то я б не знаю, щоб було зі мною. Мабуть, так би і приймав наркотики», – розповідає Олександр, клієнт Центра.

Профілактичний громадський центр для підлітків «Lighthouse» створено за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я», Elton John AIDS Foundation та UNICEF.

img_5635_1600x1067

img_5663_1600x1067

img_0446_1600x1067

Система Orphus