Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся передноворічний фестиваль з тхеквондо (ФОТО)

У Полтаві відбувся передноворічний фестиваль з тхеквондо (ФОТО)

6-38

За підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в СК «Спартак» відбувся   передноворічний фестиваль з тхеквондо, на якому спортсмени показали свої вміння у різних вправах, тренери нагородили кращих спортсменів за підсумками досягнень за рік.

На фестиваль завітав депутат Полтавської обласної ради Валерій Прядко. Разом з президентом федерації Юрієм Шавиро вони вручили посвідчення спортсменам які виконали спортивні розряди.

Посвідчення з нагрудним знаком Кандидата в майстри спорту України з тхеквондо (ВТФ) отримали  Владислав Швидкий та Данило Луговець. Посвідчення І-ий спортивний розряд з  тхеквондо  (ВТФ) отримали: Дмитро Кротин та Ростислав Старенький.

Кращі спортсмени, які вибороли найбільшу кількість нагород не лише у відкритих турнірах, а і у чемпіонатах України з тхеквондо отримали подяки, кубки та грошові сертифікати на 300 грн.

За підсумками року кращі вихованці Полтавської федерації тхеквондо ВТФ –  Ігор Гаврилко, Єгор Айдін, Ліна Когут, Іван Ситник, Владислав Швидкий, Данило Луговець, Станіслав Єфименко, Ростислав Єфименко, Олександр Литвин, Вадим Боярин.

Також грамотою Полтавської обласної ради за багаторічну, наполегливу та кропітку працю в підготовці спортсменів високого класу, значний особистий внесок у розвиток тхеквондо ВТФ, активну громадську позицію та популяризацію здорового способу життя у Полтавській області нагороджений  президент  «Федерації тхеквондо ВТФ Полтавської області»  Юрій Шавиро. Грамоту від Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради отримав тренер федерації Андрій Нечитайло.

3-25s

5-21

6-22e

6-5

6-30

10-4

11-3

 

Система Orphus