Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували музичну збірку «Полотно життя»

У Полтаві презентували музичну збірку «Полотно життя»

img_1448

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара Людмила та Сергій Бояренцеви презентували свою третю музичну збірку пісень і п’єс для фортепіано «Полотно життя».

img_0538

Про першу і другу збірку «Новини Полтавщини» повідомляли в 2014 і 2015 роках.

Людмила – викладач музики в Кременчуцькій школі №20, а Сергій – військовий на пенсії.
Ця збірка відрізняється від минулих тим, що авторами текстів пісень стали автори: Юлія Камишева, Ольга Ліщук, Михайло Буряк, Олена Селезньова, Наталія Ляхович, Інна Снарська і Сергій Бояренцев, а об’єднала всіх композитор – Людмила Бояренцева. Автори збірки вдячні всім глядачам, які прийшли, щоб підтримати їх творчість.

img_1439

«Дивовижні візерунки малює доля на полотні нашого життя … Бажаючи кожному щастя і добра, ми сподіваємося на те, що наші пісні стануть ниточками, які з’єднають авторів з слухачами….» – кажуть Людмила і Сергій.

img_1441

Збірка «Полотно життя» складається з різнопланових творів, тут і музичні твори для фортепіано «Площа провінційного міста» (музична поема за однойменною картиною Є.Ф. Крендовського) і п’єса «Тюльпановий тріумф»; пісні для дітей: «Сонечко» на слова Юлії Камишевої, «Дощик (Кап-кап-кап)» і «Пісня про дідуся» Сергія Бояренцева; глибоке враження справляють пісні «Здравствуй, родной человек!», «Танго на городі», «Щастя – як море (Мова кохання)» на слова Ольги Ліщук, «Найкращій» на слова Михайла Буряка, хвилює пісня «Летить життя» на слова Інни Снарської (Дідик) та полонять філософським змістом «Ах, Боже мій…», «Сповідь» на слова Наталії Ляхович і «Полотно життя» на слова Олени Селезньової.
Презентація творів пройшла в теплій і творчій атмосфері.

img_1442

Всі твори цієї збірки ви можете прослухати на авторському сайті “Мелодії душі” http://melodies.inf.ua

Система Orphus Поделиться на fb