Ви тут:
Головне Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували книги «Побратими» та «Відчайдухи» про бійців АТО

У Полтаві презентували книги «Побратими» та «Відчайдухи» про бійців АТО

img_0908

Сьогодні у Полтавському професійно-технічному училищі №4 відбулась презентація книг «Побратими» та «Відчайдухи» про бійців, які особливо відзначилися під час боїв з російським агресором. Захід пройшов під гаслом «Читати — щоб знати, знати – щоб перемагати».

img_0912

Окрім студентів професійно-технічного училища, на презентації були й курсанти Полтавського військового коледжу, заступник обласного військового комісара Едуард Бородай, заступник обласного комісара Андрій Ткаченко, завідувач Полтавським музеєм авіації та космонавтики Андрій Пушкарєв, регіональний кореспондент ЦДО Міністерства оборони України «Народна армія» Володимир Лазарєв, в.о. начальника Полтавського військового коледжу сержантського складу Олег Кузьменко, представники ПТУ№ 23, ПТУ№ 21, ПТУ№ 3, ПТУ № 10 та Полтавського професійного ліцею.

img_0925

«Полтавський обласний військовий комісаріат розповідає історії про тих людей, які починаючи із 2014 року, в скрутний для України час, стали на захист свого народу. Про тих, хто, на жаль, віддав за це життя, хто вже виконав свій обов’язок, про тих, хто й надалі у зоні АТО продовжує його виконувати. Про цих людей ми повинні знати, адже зараз молодь має знати героїв сьогодення», – зазначив Едуард Бородай.

Героями книг Міністерства оборони України «Побратими» та «Відчайдухи» стали учасники антитерористичної операції на Донбасі – держслужбовці, робітники, вантажники, вчителі, фермери – люди різних професій.

img_0919

«Зараз, як ніколи важливе виховання не просто через школу чи інший навчальний заклад, а виховання через наочність, на особистому прикладі — цьому у немалій мірі сприяють такі видання, як «Побратими», «Відчайдухи» та «Вклоняємось доземно українському солдату». Молодь — це наше завтра. Їм приймати керування нашою країною, саме вони будуть служити у Збройних силах України. Дуже важливо, щоб це були не аморфні люди, а ті громадяни, які виховані на прикладі справжніх, сучасних героїв», – відзначив Володимир Лазарєв.

img_0941

Під час презентації в.о. начальника Полтавського військового коледжу сержантського складу Олег Кузьменко запросив студентів ПТУ здобути військову освіту. Розповів про правила вступу та процес навчання.

Примірники книг «Побратими» та «Відчайдухи» отримали бібліотеки навчальних закладів Полтави.

img_0936

img_0950

img_0913

img_0938

img_0930

Система Orphus