Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У поліції закликають полтавців подбати про безпеку дітей під час зимових канікул

У поліції закликають полтавців подбати про безпеку дітей під час зимових канікул

bezpeka-pid-chas-novorichnih-rizdvyanih-svyat

Незабаром у школярів розпочнуться зимові канікули. Напередодні відпочинку правоохоронці проводять з юними учасниками дорожнього руху тематичні уроки, бесіди, вікторини, аби відновити в пам’яті дітей знання Правил дорожнього руху. Однак, навчаючи дітей правилам поведінки на вулицях та дорогах, дорослим слід пам’ятати, що найкращий приклад – це вони.

Тож, шановні батьки, повторіть з дітьми основні правила переходу доріг, нагадайте про небезпеку, яка чекає на них під час ігор біля проїзної частини. Не забувайте про короткий світловий день – подбайте, щоб на одязі дітей були світловідбивні елемент. І пам’ятайте, найкраще навчання правилам безпечної поведінки на дорозі – це ваш власний приклад виконання вимог Правил дорожнього руху.

Водіям транспортних засобів також необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Тож водіям транспортних засобів слід бути особливо уважними та обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо.

ГУ НП у Полтавській області

Система Orphus