Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді лісівники продаватимуть ялинки

У Миргороді лісівники продаватимуть ялинки.

photo_0

Лісівники готові забезпечити своєю продукцією усіх бажаючих цивілізовано придбати новорічну красуню. Ялинки вирощують на спеціально створених плантаціях, реалізація їх буде у дворах Комишнянського лісництва (село Комишня) та Гоголівського лісництва (село Великі Сорочинці урочище Ялинське),  та у місті Миргороді, де їх можна буде придбати в необмеженій кількості.

Вартість деревця до 1 метра- 40 грн., 1-2 метри- 50 грн., 2-3 метри- 70 грн., від 3 метрів і більше, за кожний додатковий метр 36 грн., комплект новорічних пучків з 3-х гілок- 15 грн., з 5-ти гілок- 18 грн.

На жаль, кожного року знаходяться бажаючі «вирішити ялинкові питання» безпосередньо в лісі, за допомогою сокири. У відповідності до діючого законодавства, за самовільно зрубане в лісовому масиві деревце передбачене накладання штрафу у розмірі від 85 до 170 гривень. Крім того,  на кожне деревце нараховується відшкодування в розмірі від 355,22 гривень.

Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками абосамоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Запрошуємо всіх придбати ялинки у Комишнянському лісництві (тел. 36-3-20), Гоголівському лісництві (тел. 31-5-60) та ДП «Миргородський лісгосп» 4-61-26, 4-61-19, повідомляє  прес-служба ПОУЛМГ

Система Orphus