Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді готуються до новорічних та різдвяних свят

У Миргороді готуються до новорічних та різдвяних свят

img123542c7cb2bfb33abb7b7c807d06009Про організацію новорічних і різдвяних свят у Миргороді говорили на засіданні виконавчого комітету. Якими будуть цьогорічні свята розповів заступник міського голови Костянтин Кірпосенко.

Як повідомили у Миргородській міській раді, оголосили конкурс на краще оформлення вітрин серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, який триватиме до 28 грудня. Наприкінці року будуть оголошені переможці.

Головну ялинку Миргорода відкриють 19 грудня. 23 грудня о 16 годині планується проведення 17-ого відкритого рейтингу популярності “Людина року”.

У 7 мікрорайонах міста будуть проведені новорічні ранки з конкурсами і подарунками. Заходи для дітей розпочне Святий Миколай. У центрі естетичного виховання 16 грудня пройде захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з переглядом новорічної вистави, врученням солодких подарунків.19 грудня вони візьмуть участь в обласному дитячому святі до Дня Святого Миколая в академічному обласному театр ляльок. 28 грудня у центрі естетичного виховання відбудеться новорічне свято для дітей пільгових категорій.

Новорічні ранки в навчальних закладах міста проходитимуть з 18 по 28 грудня. Як завжди, заплановані новорічні ранки для дітей на центральній площі міста.