Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Лубнах влаштували свято для дітей з особливими потребами

У Лубнах влаштували свято для дітей з особливими потребами

2-15

Щороку напередодні Міжнародного дня інваліда міськрайонною спілкою жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», за всебічної підтримки районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу культури і туризму райдержадміністрації, міських служб та благодійників проводиться свято для дітей з інвалідністю. Цей рік винятком не став, тож, більше 60 діток міста та району разом зі своїми батьками зібралися у затишному кафе «Любава», аби разом відпочити, поспілкуватися, отримати неабиякий заряд бадьорості і гарного настрою.

3-6

Все повною мірою забезпечили артисти районного будинку культури, створивши справжню театралізовану виставу з відомими казковими героями, які залюбки залучали присутніх дітей до різноманітних ігор та конкурсів, наділяючи переможців подарунками. Водночас глядачі переглянули концертні номери у виконанні ансамблю «Арт-студія», учасниць циркової студії «Маска», Юрія Задорожнього та інших.

1-12

Подібні заходи за словами голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, спрямовані на створення для дітей-інвалідів необхідних умов для спілкування та відпочинку. Вона привітала усіх присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та побажала благополуччя та всіляких гараздів.

З нагоди святкової зустрічі вітання надсилали керуючий справами виконкому міської ради Маргарита Комарова та представник від головного спонсора ГО «Сула» Ганна Шматко».

Система Orphus