Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах пройшла акція “Волонтери в дії”

У Лубнах пройшла акція “Волонтери в дії”

1dsc_0008

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»  спільно з територіальним центром соціального обслуговування ( надання послуг) Лубенської міської ради та членами волонтерського загону «Милосердя» Лубенського медичного училища провели акцію для осіб похилого віку, які не в змозі себе обслуговувати або обслуговують себе частково. Акцію назвали «Волонтери в дії», повідомили у Лубенській міській раді

Спілкування з молоддю під час подібних заходів опіки теж дуже важлива, як зауважує координатор проекту Олександр Чепур. Так, Ніна Бартащак  радіє з того, що має можливість поспілкуватись зі студентами, відчути до себе увагу. І поки учасники волонтерського загону вимірюють їй артеріальний тиск, вона встигає розпитати про навчання, розповісти свою історію молодості та пожартувати.

Тож, в черговий раз підтримку та увагу відчули Ніна Бартащак, Ганна Плахотніченко, Ольга Сушко, Антоніна Ночка  та Лариса Руденко, які отримали подяку від програми «Місце зустрічі: діалог». Дякували організатори також і студентам Вікторії Шостак та Олегу Ярмоленку.

У такий спосіб волонтери хочуть привернути увагу громадськості до проблем старшого покоління, підвищити рівень усвідомлення проблеми демографічного старіння суспільства, індивідуальних та соціальних потреб людей похилого віку, їх внеску в суспільство. Необхідно змінити ставлення до літніх людей та інвалідів, забезпечити їм незалежність, дати можливість бути присутніми в житті суспільства, надати необхідний догляд, створити умови для реалізації їхнього потенціалу та підтримки гідності.

1dsc_0005

1dsc_0045

Система Orphus