Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці триває інтернет – голосування за «Громадський бюджет – 2016»

У Кременчуці триває інтернет – голосування за «Громадський бюджет – 2016»

5660

Цього року на реалізацію ініціатив кременчуцької громади в рамках партиципаторного бюджету  в  міській казні передбачено понад 1 млн грн. Робота над механізмами впровадження «Громадського бюджету» та доведення громадських ініціатив до останнього етапу – голосування проводилася з залученням громадських діячів, депутатів міської ради, фахівців структурних підрозділів виконавчого органу влади,  активістів мікрорайонів міста.

На початку роботи над проектом «Громадський бюджет» міська територія була умовно поділена на 11 мікрорайонів, жителі яких мали висловитися стосовно того, що вони бажають змінити  у своєму найближчому оточенні та оформити ці бажання в проекти.
Варто відмітити, що в І- ий рік реалізації  партиципаторного бюджету кременчуцька громада вкотре продемонструвала небайдужість до свого міста, запропонувавши до реалізації кілька десятків  цікавих проектів. Переважна більшість із громадських ініціатив стосується встановлення дитячих ігрових зон, спортивних майданчиків, облаштування місць для сімейного відпочинку, тощо. Разом із тим були  пропозиції про встановлення малих скульптурних зон у місцях масового відпочинку Кременчука, облаштування в них спортивних майданчиків, ігрових стаціонарних атракціонів, облаштування нових зон масового відпочинку на околицях міста,  тощо.
З 1 грудня було на сайті Кременчуцької міської ради (https://budget.kremen.org.ua/) було відкрито Інтернет голосування, шляхом якого буде обрано 11 проектів-переможців, на реалізацію яких будуть спрямовані кошти міського бюджету. Триватиме голосування до 30 грудня. Тож до цього часу є шанс ознайомитися з громадськими ініціативами та обрати серед них кращі.
Система Orphus