Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці презентували концепцію ліберального оподаткування

У Кременчуці презентували концепцію ліберального оподаткування

5773

У Кременчуці у рамках презентації концепції проекту Ліберального податкового кодексу України підписали Меморандум про співпрацю виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з  Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України», підписантами якого виступили міський голова Кременчука Віталій Малецький та президент ВГО «Асоціація платників податків України» Григорій Катамадзе.

8073316-12-20-15-32-31-150

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що наразі реформи в системі оподаткування в частині зменшення податкового навантаження на представників приватного сектору бізнесу вкрай необхідні. За умови прийняття таких на місцях з’являться додаткові можливості для розвитку малого та середнього бізнесу, створення додаткових робочих місць, що, в свою чергу, позитивно вплине на дохідну частину міського бюджету. Керівник міста наголосив, що цього року міська влада надала підтримку своїм підприємствам різного сектору бізнесу в якості понижуючого коефіцієнту сплати земельного податку. Статистика економічних показників показує правильність такого рішення, оскільки дохідна частина міської казни за поточний період збільшилася на 150 млн гривень. Ці фінансові ресурси були направлені на ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, тощо. Віталій Малецький зауважив, що насправді цих коштів недостатньо, тому що в  міста чимало нагальних проблем і амбітних проектів.  Разом із цим він підкреслив, незважаючи на те, що дохідна частина проекту міського бюджету – 2017 року завищена на 12%, розглядається питання щодо подовження дії понижуючого коефіцієнту сплати земельного податку на наступний бюджетний рік. Він підкреслив, що територіальні громади чекають обґрунтованого формування податкової бази, яка наразі на державному рівні остаточно не визначена.    
8073316-12-20-15-32-30-249
Президент  ВГО «Асоціація платників податків України» Григорій Катамадзе зауважив, що Кременчук – є  одним із більших платників податків Полтавщини, є першим містом в  Україні, де відбувається презентація проекту Ліберального податкового кодексу України. Григорій Катамадзе наголосив, що міська влада Кременчука зі свого боку стоїть на правильному шляху, надаючи реальні преференції для розвитку бізнесу. Водночас, він наголосив, що підприємства будуть розвиватися без ризиків, на них  створюватимуться  нові робочі місця лише за умови поліпшення системи оподаткування, створення кращих умов для розвитку бізнесу, зменшення перешкод для залучень глобальних інвестицій. Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Григорій Катамадзе наголосив, що проект Ліберального податкового кодексу України до кінця квітня 2017 року має бути презентованим у різних регіонах держави, де вивчатиметься думка громади, представників бізнесструктур стосовно пом’якшення системи оподаткування, а саме, зменшення податку на додану вартість в умовах електронного адміністрування, плати за землю, особливості нарахування та сплати податку на нерухомість. За умови прийняття Верховною Радою України Ліберального податкового кодексу України цей документ може вступити в дію вже з 1 січня 2018 року.
8073316-12-20-15-32-29-352
8073316-12-20-15-32-28-361
8073316-12-20-15-32-27-020
Система Orphus