Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках відзначили День місцевого самоврядування

У Кобеляках відзначили День місцевого самоврядування.

dscn3778

У районному центрі культури та дозвілля відбулися районні заходи присвячені професійному святу – Дню місцевого самоврядування.

Участь у святкуванні взяли голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко та її заступники, депутати рад усіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування, підприємств та установ району, журналісти.

dscn3806

Із вітальним словом до учасників районного заходу звернувся голова районної ради Володимир Кішінський, який подякував усім, хто бере активну участь у громадському житті району, хто сприяє вирішенню важливих питань територіальних громад, та побажав миру, злагоди і благополуччя. «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути», – наголосив Володимир Іванович.

Голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зауважила, що день місцевого самоврядування це свято усіх людей, які мають активну життєву позицію, та побажала усім нових здобутків, подякувала за плідну працю заради розквіту Кобеляцького краю.

Також Володимир Кішінський та Таміла Шевченко вручити Почесну грамоту Полтавської обласної ради Канавську сільському голові Сергію Гнатенку та Грамоти Полтавської обласної ради депутатам районної ради Дмитру Омеляненку та Олегу Решетилу. Почесними грамотами Полтавської обласної ради відзначено депутата районної ради Ганну Кондратьєву та Кобеляцького міського голову Олександра Копельця.

dscn3785

Окрім обласних нагород керівники району вручили Почесні грамоти Кобеляцької районної ради та районної державної адміністрації депутату районної ради В’ячеславу Нестеренку, Бутенківському сільському голові Миколі Скрильнику та начальнику відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолію Кучеренку. Спільними грамотами були нагороджені депутати районної, селищної, сільських рад, сільські голови, члени виконкомів, працівники органів місцевого самоврядування та ветерани.

На завершення урочистостей гостям свята була запропонована концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності Кобеляччини.

dscn3781

dscn3775

Система Orphus