Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях відкрили сучасний кабінет англійської мови майже за мільйон (ФОТО)

У Горішніх Плавнях відкрили сучасний кабінет англійської мови майже за мільйон (ФОТО)

1481274755_img_2590

У Горішньоплавнівській СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської відкрили сучасний кабінет англійської мови. Кошти на придбання найновітнішого обладнання виділили з бюджету міста (500 тис. грн) та з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» (320 тис. грн). Про це повідомили у міській раді.

1481274767_img_2442

Інтер’єр приміщення передає атмосферу вулиць Лондона. Модернізований сучасними технічними новинками, кабінет має суттєві переваги. Кожного учня забезпечили персональним комп’ютеризованим робочим місцем. Програмне забезпечення дозволяє використовувати інтернет-ресурси, вивчати іноземну лексику, граматику, фонетику, практикуватися в аудіюванні, проводити тестування знань. 
У кабінеті є також мультимедійна інтерактивна дошка з сенсорним екраном, яка теж має широкі можливості. В урочистості взяли участь почесні гості: міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», депутат Полтавської обласної ради Вячеслав Мінязев.
1481274703_img_2475
На завершення заходу директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Алла Тузікова від імені учнівського, педагогічного, батьківського колективів висловила усім причетним до реалізації проекту вдячність. Зазначила, що 2016 рік оголошено в Україні Роком англійської мови, тому відкриття класу іноземної мови стало особливо приємною подією для шкільної родини.
1481274703_img_2485
Система Orphus