Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Бродщинській школі оновили спортзал

У Бродщинській школі  оновили спортзал

dscn3927

Напередодні новорічних свят учні Бродщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів отримали омріяний подарунок: капітально відремонтований спортивний зал.

Урочисте відкриття залу відбулося 21 грудня. Розділити радість учнів та педагогічного колективу прибули голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль, Бродщинський сільський голова Наталія Довга, директор будівельної організації ПП «Будекспрес» Андрій Дубина та її працівник  Сергій Буйнецький.

Відкриття спортивного залу після капітального ремонту – найочікуваніша подія для учнів школи. Відтепер юні спортсмени мають змогу займатися улюбленими видами спорту в холодну пору року як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях, адже більше п’яти років діти займали призові місця у районних спортивних змаганнях.

dscn3905

З вітальним словом до школярів та педагогічного колективу звернулася голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, яка відмітила, що на капітальний ремонт спортивного залу виділено кошти в сумі 240 тис.грн., з них: 130 тис. грн. виділила Бродщинська сільська рада та 110 тис. грн. виділено з районного бюджету. Їх було використано на заміну вікон, дверей, відновлення системи опалення та інше. Очільник району привітала учнів школи з наступаючими святами та побажала їм рости здоровими та сильними.

До слів вітань долучився голова районної ради Володимир Кішінський, який повідомив, що нещодавно було відкриття спортивного залу в Іванівській школі. Зараз – в Бродщинській, у планах ще кілька залів – це є гарною традицією. Адже здоров’я наших дітей має бути першочерговим завданням. Ми маємо підтримувати тих учнів, які досягають гарних результатів.

dscn3880

– Збулась наша багаторічна мрія, і відтепер оновлений спортзал слугуватиме учням. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо за їх майбутнє, щоб вони виросли справжніми патріотами нашої держави, – додала у своєму виступі директор навчального закладу Ольга Яріз.

Пишається шкільним спортзалом і Бродщинський сільський голова Наталія Довга, яка зауважила, що відкриття нового об’єкту, це свято для усієї громади, то ж маю надію, що спортивний зал стане осередком спортивного життя всього села.

Слова подяки лунали на адресу директора будівельної організації ПП «Будекспрес» Андрія Дубини, її працівника Сергія Буйнецького та депутата районної ради, директора ПСП «Колос» В’ячеслава Нестеренка, які доклали чимало зусиль для втілення мрії дітлахів. 

На свято, звісно, не приходять з порожніми руками, тож в оновлений спортзал гості подарували спортивний інвентар.

Система Orphus