Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У 2017-ому Горішні Плавні продовжуватимуть впроваджувати енергоефективні проекти

У 2017-ому Горішні Плавні продовжуватимуть впроваджувати енергоефективні проекти

1480688913__dsc0039

Наступного року Горішні Плавні продовжуватимуть впроваджувати енергоефективні проекти. Про це йшлося під час засідання круглого столу з питань співпраці ОСББ та громадських організацій міста з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». У роботі взяв участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Про це повідомили у Горішньоплавнівській міській раді.

Олександр Чуприна запевнив, що органи місцевого самоврядування і в наступному році будуть продовжувати роботу з впровадження енергоефективних проектів. Головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан доповіла про стан впровадження мікропроектів ОСББ м. Горішні Плавні в рамках співпраці із спільним проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» за 2015-2016 роки.

Координатор Проекту Віталіна Старчик розповіла про створення Фонду експлуатації та підтримки об’єкту після впровадження заходів у рамках співпраці з проектом ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» та про внесення змін до Статуту неприбуткових підприємств, установ та організацій. Також виступили представники ПП «Гранд Клімат» щодо питань реалізації проектів з енергоефективності будинків, які розповіли про етапи покращення енергоефективності будинку: встановлення лічильника, енергетичний аудит, впровадження індивідуального теплового пункту, теплоізоляція труб та будівлі, балансування системи опалення, перехід на поквартирний облік тепла.

Координатори проекту Віталіна Старчик та Галина Бут підбили підсумки роботи та вручили сертифікати головам ОСББ та ГО за успішне завершення мікропроектів у 2016 році у співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

1480688943__dsc0050

1480688944__dsc0012

Система Orphus