Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Святий Миколай завітав до вихованців Кременчуцької виховної колонії

Святий Миколай завітав до вихованців Кременчуцької виховної колонії

dscn3140

19 грудня Святий Миколай не забув привітати вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. Бути дитиною-означає вірити в чудеса.

Традиційно багатолюдно було сьогодні у Храмі Іоанна Хрестителя, який зібрав вірян з числа вихованців та співробітників.Свято розпочалося великим Богослужінням. Ієрей Української Православної церкви отець Олександр розповів вихованцям про історію виникнення свята Миколая, про доброчинні справи Святого.

dscn3106

Опісля Святої Літургії вихованці влаштували справжнє казкове дійство. На свято запросили і студенток професійного ліцею імені А.С. Макаренка. Новорічна атмосфера панувала в залі, яку прикрасили новорічні гірлянди, усмішки гостей та вихованців. А подих святкового настрою в очікуванні дива охопив усіх присутніх.

До хлопців навідався Святий Миколай із своїми помічниками  Ангеликами. Хлопці розповідали Чудотворцю вірші та співали пісень. Не обійшлося й без чортика з різочками, який намагався завадити святу.

dscn3101

Вихованці так уміло виконували свої казкові ролі, що глядачам здавалося, ніби вони справді потрапили у казковий дивосвіт. Щоб розповісти казку хлопці вдихнули життя у кожну її частину: у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття. Гості були у захваті від різноманітності образів та їх вдалого сценічного втілення, видовищності і свіжого звучання усім відомої, але по-новому прочитаної казкової історії.

dscn2995

Дівчата в свою чергу приготували теж подарунки – виконали чудові пісні та порадували юнаків блискучими мелодіями. Вручили кожному хлопцю власноруч виготовлені ялинки-побажання та солодощі до новорічних свят.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

dscn3076

dscn3117

Перейти до вмісту