Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сергій Жадан та «Собаки в космосі» завітали із виступом до Кременчуцької виховної колонії

Сергій Жадан та «Собаки в космосі» завітали із виступом до Кременчуцької виховної колонії

0o0_6963

6 грудня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбувся творчий виступ Сергія Жадана та ска-панк-гурту «Собаки в космосі». Повідомили у прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Зал зібрав безліч слухачів, які з нетерпінням чекали на виступ. На концерт також запросили студенток професійного ліцею імені А.С. Макаренка.

0o0_7107

І ось, на сцену вийшов сам Сергій у компанії гурту і їхній драйв відразу завів зал. Зустріч найталановитіших та найпопулярніших сучасних молодих музикантів із співробітниками та хлопцями виявилася дуже насиченою. Своєю багатогранністю та неодноманітністю вони відразу захопили увагу слухачів.

Протягом цілої години зал наповнився піснями, які поєднали в собі транзитний, хисткий, катастрофічний дух сучасної епохи з добром, любов’ю, романтичним коханням, теплим внутрішнім світлом. Музиканти підняли питання етнічного присмаку, взаємовідносин між людьми, та відданості своїй ненці – Україні.

0o0_7023

Палітра емоцій, глибокий філософський сенс пісень, безліч приголомшливих образів не залишили байдужими жодного в залі. Майже ніхто не сидів на місці.

Ще одним сюрпризом для вихованців став подарунок від Сергія – збірка віршів сучасних українських поетів.

“У нас все буде класно!”, – на такій позитивній ноті завершився концерт.

Юнаки в свою чергу віддячили гостям та підготували музичні номери, збірку авторських віршів та вишиту картину.

Після блискучого концерту музиканти та хлопці ще довго гомоніли за обідом. Неймовірно людяний, душевний, дотепний Сергій приділив увагу кожному вихованцю. За щирою, невимушеною розмовою поділився своїм веселим та життєрадісним настроєм.

0o0_7305

0o0_7145

0o0_7310

0o0_7286

0o0_7294

0o0_7265

Система Orphus