Ви тут:
Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на презентацію книги «Дивовиддя про святих русалок»

qdmf_gylpbg20 грудня о 13 – 30 у літературній вітальні 2 пов., кімн. 213 Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться презентація книги київської письменниці Боісіди.

Псевдонім народився близько семи років тому, коли авторка переїхала до Києва.

Як повідомила завідувач відділу соціокультурної діяльності Юлія Крамарєва, Боісіда — підбірка сакральних звуків, значення яких ніхто, крім авторки не знає, і навряд чи колись дізнається.

Боісіда характеризує настрій своїх робіт як «оптимістичний песимізм»: мрійливі й романтичні, вони приходяться до душі ліричним жінкам та чуттєвим чоловікам.

Боісіда – пише вірші й прозу. Як вона зазначила в одному з інтерв’ю, «Поезія — це миттєва втрата контролю над власним «я». Проза — гра розуму. Відповідно, коли в мене мрійливий настрій, я пишу поезію. Проза ж виникає в результаті тривалого обмірковування певних життєвих істин — як наслідок розумової та духовної роботи над собою».

Вперше в Полтаві письменниця презентує свою прозову книгу «Дивовиддя про святих русалок».

Книга описує чотири казкових виміри, які органічно взаємодіють зі світом людським: царство водяних істот, польовиків, домовиків та виноградних равлідів. Головні герої оповідань шукають відповіді на потаємні запитання, аби зрозуміти, як вижити у жорстокому світі людей. Іноді міфічним істотам доводиться проявляти нелюдську витривалість, аби зрозуміти своє життєве призначення. Романтичні історії про всепереможне кохання припадуть до смаку особам романтичним та закоханим у життя.

Запрошують усіх, хто захоплюється сучасним українським фентезі, вірить у казки та непереможну силу любові. Вхід – вільний.

Система Orphus