Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Під час сесії Полтавської облради нагородили волонтерів, депутатів і студентів (ФОТО)

Під час сесії Полтавської облради нагородили волонтерів, депутатів і студентів (ФОТО)

dsc_0062Сьогодні, під час третього пленарного засідання одинадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, голова облради Олександр Біленький, очільник ОДА Валерій Головко вручили почесні грамоти обласної ради, цінні подарунки волонтерам, депутатам та дипломи – переможцям студентського конкурсу.

За високу громадянську свідомість, вагомий особистий внесок у здійсненні волонтерських ініціатив по матеріально-технічному забезпеченню українських військовослужбовців, які виконують бойові завдання на сході України та з нагоди Міжнародного дня волонтера почесними грамотами та цінними подарунками нагородили волонтерів Полтавщини.

dsc_0052

Також, голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської облради Олександр Біленький вручили нагороди депутатам Полтавської облради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

dsc_0057

Дипломами лауреатів нагородили і переможців щорічного конкурсу студентських наукових робіт “Від студентського самоврядування до самоврядування громад”, який засновано обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді і залучення до активної участі територіальних громад. 

dsc_0073

Також привітали голову Полтавської обласної ради з відзнакою Верховної Ради України. Нагадаємо, Олександра Біленького нагородили у столиці під час урочистого засідання комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

dsc_0067

dsc_0063

dsc_0075

dsc_0066

dsc_0059

dsc_0076

dsc_0080

dsc_0033

Система Orphus