Ви тут:
Відео Головне Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Перспективні напрямки на 2017 рік, фінансування та нові програми, – відбулося засідання комісії облради з питань екології (ФОТО, ВІДЕО)

Перспективні напрямки на 2017 рік, фінансування та нові програми, – відбулося засідання комісії облради з питань екології (ФОТО, ВІДЕО)

dsc_0297

Про перспективні напрямки роботи, нові програми та фінансування природоохоронних заходів у 2017 році йшлося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради.

У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови облради Анатолій Ханко та заступник голови ОДА Роман Товстий. Засідання провів голова комісії, депутат обласної ради Ігор Горжій.

“Прогнозуємо надходження по спеціальному фонду 60 мільйонів 200 тисяч гривень. Це — на рівні надходжень цього року. Зараз вже надійшло 60 мільйонів 100 тисяч. Хоча фіскальна служба прогнозує зменшення цього податку. Кошти будуть розподілені, коли буде затверджено перелік природоохоронних заходів”, – поінформував директор департаменту фінансів ОДА Павло Кропивка.

Перспективні напрямки охорони довкілля на Полтавщині у 2017 році — паспортизація водних об’єктів ставків, утилізація непридатних до використання хімічних засобів захисту речовин, берегозакріплення Кременчуцького водосховища, насадження нових лісів.

“Наступного року будуть діяти в області кілька нових програм – Програма розвитку та збереження зелених насаджень, Регіональна цільова програма водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро у Полтавській області та Цільова програма охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологчіної безпеки на 2017-2021 роки”, – додала директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко.

Також під час засідання комісії депутати обговорили низку екологічних питань, Звернення депутатів обласної ради до Президента, Голови ВРУ та Прем’єр-міністра, план роботи постійної профільної комісії на наступний рік.

dsc_0329

dsc_0302

dsc_0333

dsc_0331

dsc_0351

dsc_0357

dsc_0343

dsc_0353

dsc_0347 dsc_0299

Система Orphus