Ви тут:
Суспільство Україна 

Переможниця вокального проекту «Голос.Діти-3» Еліна Іващенко у «Сніданку з 1+1» поділилась першими емоціями після фіналу

Переможниця вокального проекту «Голос.Діти-3» Еліна Іващенко у «Сніданку з 1+1» поділилась першими емоціями після фіналу

holos-1-1

Сьогодні до ранкового ефіру «Сніданку з 1+1» завітала переможниця вокального проекту телеканалу «1+1» «Голос.Діти-3» Еліна Іващенко:

 

Еліна не тільки поділилась першими емоціями після перемоги, а й принесла гостинці від бабусі для ведучих Руслана Сенічкіна та Людмили Барбір – пиріжки з яблуками та капустою.

 «Я вірила в свою перемогу, але до сих пір не розумію, що відбувається. Всі мене вітають, а бабуся з дідусем навіть обіцяли накрити святковий стіл. Сьогодні я встигла поспати лише 40 хвилин», – сказала Еліна.

holos-2-1

 У прямому ефірі фіналу Еліну підтримала Софія Ротару у своєму відео зверненні:

«У нас дуже талановиті діти. Всі вони виступили на вищому рівні. Але від співу Еліни Іващенко я не можу стримати сліз. Люба Еліно, я вболіваю за тебе», – сказала легендарна співачка.

Еліна досі знаходиться під враженням від теплих слів Софії Ротару:

«Було дуже приємно, коли побачила це відео», – прокоментувала дівчинка.

Також Еліна розповіла про свої плани на найближче майбутнє:

«Ця перемога для мене дуже важлива. Зараз я націлена на навчання, але спів ні в якому разі покидати не буду».

holos-5

Нагадаємо, що вчора, 4 грудня, у прямому ефірі телеканалу «1+1» відбувся грандіозній фінал дитячого вокального шоу «Голос. Діти-3». За перемогу боролися Влад Фенічко і Андрій Бойко з команди MONATIK, Саша Подолян і Еліна Іващенко з команди Тіни Кароль, а також Таня Олексієнко та Іванна Решко з команди Потапа.

До суперфіналу дійшли Іванна Решко з піснею «Halo» відомої на весь світ виконавиці Beyonce, Влад Фенічко з піснею «Старі фотографії» гурту «Скрябін» та Еліна Іващенко з піснею «Під облачком».

 Переможницею стала 14-річна Еліна Іващенко із команди Тіни Кароль, яка отримала звання кращого дитячого голосу України, пісню та кліп від телеканалу «1+1», тримісячну ротацію пісні від «Нашого радіо», а також тижневу подорож до Діснейленду від компанії «Нова будова», яку Еліні вручила Ольга Фреймут під час прямого ефіру. Переможця визначили глядачі шляхом телефонного і смс-голосування.

Система Orphus