Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині зареєстровано 399 дозвільних документів, – ДАБІ

На Полтавщині зареєстровано 399 дозвільних документів, – ДАБІ

7-str-pro-pershi-rezultaty-derzhavnogo-arhitekturno-budivelnogo-naglyadu-520x245

У листопаді Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано 399 документів дозвільного характеру.

З них 28 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 236 декларацій про початок будівельних робіт, зокрема, на об’єкти «Будівництво ділянки мембранного очищення на території ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод», «Будівництво експлуатаційної артезіанської свердловини для водопостачання господарсько-питних потреб мешканців смт. Котельва».

Також Департаментом зареєстровано 135 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, в тому числі на такі промислово та соціально значущі об’єкти: «Нове будівництво комплексу для зберігання, очистки та сушки зерна на території існуючого току в с. Більськ», «Влаштування системи опалення Глобинської центральної районної лікарні шляхом реконструкції твердопаливної автономної транспортабельної котельної установки (КУМ) потужністю 1200 кВт».

У ІІІ кварталі 2016 р. ДАБІ опрацювала 50,7 тис. дозвільних документів у сфері будівництва. З них 13,8 тис. повідомлень та 21,6 тис. декларацій про початок виконання будівельних робіт, 14,8 тис. декларацій про готовність об’єкту до експлуатації, 285 дозволів на будівництво, а також 189 сертифікатів готовності закінчених будівництвом об’єктів.

Прес-служба ДАБІ України

Система Orphus Поделиться на fb