Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині членам організованої групи повідомили про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину

На Полтавщині членам організованої групи повідомили про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину

У рамках досудового розслідування кримінального провадження, здійснюваного органами поліції за процесуального керівництва прокуратури Полтавської області, 3 особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання з метою збуту наркотичних засобів, психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинені за попередньою змовою організованою групою). Ще одній особі, яка співпрацювала із групою, повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 307 КК України, повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Полтавської області Богдан Беркута.

За словами прокурора, наразі з’ясовано, що ці громадяни (жителі Дніпропетровської та Полтавської областей) систематично виготовляли та збували наркозалежним амфетамін, один грам якого коштував 1300 грн. Точна кількість людей, яким незаконно були реалізовані наркотики, встановлюється.

Правоохоронці затримали підозрюваних у вересні 2016 року. Під час обшуку у них було вилучено 5 г амфетаміну, 6 мішків коноплі загальною вагою у перерахунку на суху речовину 12 кг, обладнання для виготовлення синтетичних засобів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Система Orphus