Ви тут:
Захисник України Полтавщина Суспільство 

На Миргородщині льотчики-винищувачі вдосконалюють майстерність у зимовий період

На Миргородщині льотчики-винищувачі вдосконалюють майстерність у зимовий період

15492545_707882686047658_5063316556197310652_nЛьотний склад 831 бригади тактичної авіації вдосконалює професійні навички володіння бойовими літаками-винищувачами взимку.

Зимовий період відрізняється збільшенням інтенсивності опадів у вигляді дощу, снігу, сніжної крупи. За словами льотчиків, в цих умовах не лише ускладнюється технічне обслуговування та підготовка літальних апаратів до польотів, але й створюються більш складні умови для польотів. Повідомляє DefenseExpress.

– При температурі навколишнього повітря в діапазоні від 0 до мінус 10 градусів і великій вологості з’являються найбільш сприятливі умови для обмерзання літальних апаратів під час польоту. Льотному складу необхідно загострювати увагу під час зльоту та посадки. Погодні умови в цей період частіше є наближеними до гранично допустимих для польотів: низька хмарність, опади, туман, – сказав командир 831 бригади тактичної авіації полковник Сергій Ялишев.

За словами командира, льотна зміна пройшла без зауважень. Програма польотів виконана в повному обсязі. Всі системи літаків функціонували в штатному режимі.

Система Orphus