Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міська влада фінансуватиме громадські формування, які співпрацюють з поліцією Кременчука

Міська влада фінансуватиме громадські формування, які співпрацюють з поліцією Кременчука

5592

Сьогодні секретар міської ради Юрій Гриценко провів нараду з підведення підсумків роботи громадських формувань та поліції щодо виконання Програми профілактики правопорушень за 2016 рік. За його інформацією, в місті 6 таких організацій, яким надається фінансова підтримка з міського бюджету. Вони діють спільно з органами правопорядку у напрямку профілактики правопорушень. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Упродовж звітного періоду громадські формування надавали дієву допомогу представникам відділу Національної поліції на предмет виявлення порушників кримінального та адміністративного законодавства. Щомісяця у рамках патрулювання міста проводиться до 8 рейдів, забезпечується охорона загальноміських масових заходів, тримаються на контролі місця перебування та проживання осіб, які потрапляють в зону особливої уваги правоохоронців. Цього року членами громадських формувань було затримано 2 злочинців, які скоїли резонансні правопорушення.
Юрій Гриценко наголосив, що, розуміючі складність сьогоднішньої криміногенної ситуації, та маючи позитивні результати співпраці органів поліції та громадських формувань, міська влада продовжуватиме досвід надання фінансової підтримки цим організаціям. У проекті бюджету на наступний рік на ці цілі передбачені видатки.
Система Orphus