Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Лубенській водолазно-рятувальній станції передали гідрокостюм

Лубенській водолазно-рятувальній станції передали гідрокостюм

17

Спеціальний одяг, призначений для водолазних робіт і вкрай необхідний для працівників Лубенської міської водолазно-рятувальної станції, сьогодні отримав начальник установи Микола Шостак.

Придбаний з ініціативи голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко та завдяки благодійній допомозі ТОВ «Баришівська зернова компанія» (власник Олег Оронов), гідрокостюм став справжнім подарунком для рятувальників станції у переддень Нового року. Урочисту подію разом із Миколою Шостаком розділили голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Лубен Олександр Грицаєнко, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат обласної ради Василь Стасовський, начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Микола Чудак.

Гідрокостюм незамінний у роботі водолазів, адже покликаний знизити вплив водного середовища на організм людини, забезпечити теплоізоляцію та захистити від можливих ушкоджень. Розуміючи це, голова адміністрації Тетяна Качаненко не вагаючись одразу відгукнулася на звернення начальника станції Миколи Шостака щодо придбання спорядження. Тим більше установа подібного напрямку єдина на Лубенщині, тому реагує на виклики і міста, і району, – зауважила Тетяна Качаненко. У свою чергу керівництво ТОВ «Баришівська зернова компанія», яка виступила головним спонсором, теж підтримало цю ідею, – повідомив Василь Стасовський».