Ви тут:
Освіта Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кременчужани пограли у «Титанік»

dscn2399

Сьогодні для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели дискусійну гру «Титанік».

Метою заходу стало навчити хлопців приймати колективні рішення, працювати в команді та правильно обирати найнеобхідніші речі при надзвичайних ситуаціях.

Під керівництвом ведучого хлопці уявили, що знаходяться на кораблі, який тоне.

Неподалік вони побачили безлюдний острів.

Вихованцям за 1 хвилину потрібно було визначитися з ким вони мають рятуватися на шлюпках та які 10 потрібних речей з собою з корабля взяти.

На розсуд підліткам надали перелік, серед яких були предмети первинної необхідності та другорядні, зокрема: туалетне дзеркальце, москітна сітка, аварійний запас продуктів, географічна карта, коробка шоколаду, особисті документи, радіоприймач, станок для гоління, художня література, настільна гра, фотоапарат, сірники тощо.

Самостійно, працюючи у групах, хлопці обрали предмети, які допоможуть їм вижити на острові. Десять, найбільш важливих для виживання і порятунку, потрібно було викласти в порядку значимості, а найменш потрібні – відкласти.

По закінченню гри вихованці поділилися враженнями від командної роботи, та проаналізували прийняті в командах правильні і неправильні рішення, повідомила прес-служба управління Державної пенітенціарної служби.

Система Orphus