Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Клієнти Центра адаптації допомагають комунальникам прибирати Полтаву від снігу та криги

Клієнти Центра адаптації допомагають комунальникам прибирати Полтаву від снігу та криги

dsc03200

Із лопатами та льодорубами клієнти Центра адаптації для бездомних та звільнених із місць позбавлення волі БО «Світло надії» розчищають від криги вулиці Київського району міста.

Із першими суттєвими снігопадом клієнти розчистили прилеглі до Центра адаптації вулиці та зупинки громадського транспорту, далі пішли у двори. За проханнями тамтешніх мешканців, перш за все розчищають під’їзди будинків. Через суттєві перепади температур, також роблять сигнальні огороджуючи стрічки, щоб попередити перехожих про можливе падіння бурульок із дахів будинків.

dsc03217

«Таким чином, ми хочемо сказати своє символічне «дякую» всім полтавцям, які допомагають Центру адаптації: приносять сюди речі, продукти харчування, допомагають із працевлаштуванням. Якби не Центр, важко уявити, де б ми зараз знаходились, адже від бездомності не застрахований ніхто», – говорять клієнти Центра адаптації.

Такі роботи клієнтів із благоустрою міста проводяться систематично, однак, набувають більшої актуальності у зимовий час та в рамках 2-місячника з чистоти та благоустрою.

«Це прописано у статуті закладу – ті, хто проживає у Центрі, мають відпрацювати години на благо міста. Навесні вони вигрібають листя, фарбують прилеглі дитячі майданчики, під час снігопадів чистять вулиці поблизу Центру», – говорить Олена Чикурова, керівник Центра адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО «Світло надії».

Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі було відкрито у грудні 2011 року. За весь час його послугами скористалось понад 1400 осіб. Наразі там перебуває 44 особи, в т.ч. 1 вагітна та одна дитина.