Ви тут:
Суспільство 

Голова Закарпатської ОДА закликав центральний апарат СБУ жорстко реагувати на спроби деяких українських інтернет-ресурсів підігрувати російським спецслужбам у інформаційній війні проти України

Голова Закарпатської ОДА закликав центральний апарат СБУ жорстко реагувати на спроби деяких українських інтернет-ресурсів підігрувати російським спецслужбам у інформаційній війні проти України.

1480368136_1480325800_moskal

Зокрема днями в мережі інтернет була поширена інформація про “проведення” міжрегіонального форуму в Ужгороді на якому депутати з різних областей України “розмірковували” про автономію від Києва. У Закарпатській обласній раді заперечили проведення подібного заходу на теренах області.

“Вправна” робота російських інформаційних агенцій “зачепила” і депутата Полтавської обласної ради Олексія Порохню, який з подивом дізнався від журналістів про свою “участь” у подібному дійстві. “Я взагалі ніколи не був у Закарпатській області, а в ті дні я перебував у Полтаві, на Відкритому чемпіонаті ПАТ «ПЗМС» з футзалу серед аматорських команд”.

В свою чергу, Геннадій Москаль запевняє, що на Закарпатті немає жодних «автономістських настроїв», які так старанно намагаються зобразити російські інформагентства, – заявляє Геннадій Москаль. – На їхні потуги можна б узагалі не звертати уваги, якби деякі вітчизняні видання не передруковували фейкові повідомлення про «автономні економічні стосунки Закарпаття із сусідніми регіонами», «вимоги Закарпатської облради про автономію», «Збори русинів-автономістів» і т.д. Фальшивки створюються на знеособлених і маргінальних інтернет-ресурсах тільки для того, щоб стати «джерелом» для інформаційних вкидів, які організовують російські спецслужби. До речі, організовують безграмотно або, як кажуть у тій же Росії, – «совершенно топорно», вигадуючи події й перекручуючи факти, яких не було.

“Я доручив Закарпатському обласному управлінню Служби безпеки України з’ясувати, чи не стоїть за інформаційними вкидами хтось із нашої області. Закликаю й центральний апарат СБУ жорстко реагувати на спроби деяких наших інтернет-ресурсів підігрувати російським спецслужбам у інформаційній війні проти України”, – заявив Геннадій Москаль.

Система Orphus