Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова обласної ради привітав з Днем святого Миколая юних пацієнтів

Голова обласної ради привітав з Днем святого Миколая юних пацієнтів

Юних пацієнтів Полтавського обласного санаторію для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату привітав з Днем святого Миколая голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Усі діти отримали цього дня солодкі подарунки, а окремо від голови обласної ради – розвиваючі настільні ігри. І звичайно ж побажання міцного здоров’я – найціннішої складовою радості і безтурботності. “Бажаю, щоб новорічні і різдвяні свята ви зустріли разом з вашими родинами і друзями”, – сказав, вручаючи подарунки голова обласної ради Олександр Біленький.

img_5438

– День святого Миколая завжди має бути подарунком для дитини. І солодощі – це наші, традиційні українські гостинці на свято. Головне, щоб вони приносили дітям святковий настрій настрій, віру у дива. А натомість ми отримали дитячі емоції, якими з нами поділились через театральну виставу, через різдвяні пісні, – ділиться враженнями голова обласної ради.

Не оминули цього дня і проблем закладу. “У санаторії саме цього року стали на шлях енергоефективності, почали заміну старих вікон, що суттєво економить використання енергоносіїв”, – говорить директор Полтавського обласного санаторію для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату Віктор Бойко.

img_5430

– Теплозбереження насамперед це не лише технології, а і економне використання. Це стеження за режимом провітрювання, за тим, як ізольовані вікна. Навіть ті вікна, які старої конструкції, значно менше втрачають тепла при мудрій експлуатації. Заощаджуємо, але з розумом – приміщення, де у нас лежать діти опалюються на сто відсотків. Економимо, переважно, на приміщеннях, які не використовуються, – розповідає Віктор Бойко.

“І сам енергоефективність соціальних закладів – напрямок, який з наступного року потрібно розвивати. І перш за все – провести раціональний енергоаудит комунальних закладів, який покаже типові енерговтрати. Після цього можна буде працювати над відповідною програмою модернізації, ” – сказав голова обласної ради.

img_5472

img_5441

img_5439

img_5434

img_5484

поширити новину: