Ви тут:
Головне Медицина Освіта Полтавщина Суспільство 

До 13 грудня у чотирьох школах Лохвиччини оголосили карантин

До 13 грудня у чотирьох школах Лохвиччини оголосили карантин

karantin-shkola-1024x576

Таке рішення було прийняте на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Єсікова. Про це повідомили у Лохвицькій РДА.

«За результатами щоденного моніторингу відвідування учнями навчальних закладів району у 4-х загальноосвітніх закладах захворюваність на ГРВІ та грип сягнула більше 20%. А саме у Лохвицькій ЗОШ № 2 – 21 %, Заводській ЗОШ № 1 – 28 %, Токарівській ЗОШ – 25 %, Свиридівській – 28 %», – повідомила в.о. начальника відділу освіти Лохвицької РДА Тетяна Яковенко.

Завідувач Лохвицьким районним лабораторним відділенням Гадяцького МВПЛД «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» Ірина Назаренко зазначила, що при відсутності в загальноосвітніх навчальних закладах 20 % і більше дітей виникає необхідність в запровадженні карантинних заходів (закриття окремих класів або всього навчального закладу).

У зв’язку з цим комісією вирішено тимчасово з 07 по 13 грудня призупинити навчання: повністю у Лохвицькій ЗОШ  № 2 (директор Панченко Л.М.) та Заводській ЗОШ № 1 (директор Дроб’язко Н.П.); з 4 по 9 класи у Токарівській ЗОШ (директор Кудренко О.І.); з 1 по 4 класи у Свиридівській ЗОШ (директор Майфат С.В.). А також відділу освіти Лохвицької райдержадміністрації постійно проводити моніторинг відвідування учнями та обмежити масові заходи серед дітей у навчальних закладах району.

 

Система Orphus