Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через погодні умови постійна комісія облради з питань бюджету не зібрала кворум

Через погодні умови постійна комісія облради з питань бюджету не зібрала кворум

dsc_0002

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном у якому взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, заступник Голови Полтавської ОДА Олег Пругло, заступники голови Полтавської облради Євгеній Холод та Анатолій Ханко, депутат обласної ради та голова постійної комісії з питань бюджету Микола Бондар. Також, до розгляду питань порядку денного було запрошено керівників департаментів та управлінь обласної адміністрації.

dsc_0048

Проте, вперше за цей рік комісія з питань бюджетну та управління майном не зібрала кворум. Причиною цьому стало ускладнення погодних умов у деяких районах Полтавщини. Через дощ та ожеледицю, більшість депутатів не змогли дістатися Полтави.

dsc_0006

Члени комісії вирішили все ж таки провести засідання, заслухати питання порядку денного, але остаточний розгляд та прийняття рішень перенести на 9 грудня. Нагадаємо, 9 грудня відбудеться третє пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради.

dsc_0035

Загалом, із 6 питань порядку денного, депутати заслухали три: про внесення змін до рішення другої сесії обласної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016-2017 роки», про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік та про освітню субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам для Полтавської області.

dsc_0022

dsc_0020

dsc_0014

Система Orphus