Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

13 грудня у Полтаві пройде прес-конференція “Полтавщина: Підсумки громадського спостереження підготовки перших виборів в об`єднаних територіальних громадах”

13 грудня у Полтаві пройде прес-конференція “Полтавщина: Підсумки громадського спостереження підготовки перших виборів в об`єднаних територіальних громадах”

oporaУ вівторок, 13 грудня 2016 року, о 10:00 в конференц-залі Бізнес-центру, за адресою м. Полтава, вул. Котляревського 22  в (6 поверх), відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо проведення перших виборів в об`єднаній територіальній громаді, а саме Сергіївській, а також щодо підготовкі виборів в Решетилівській, Засульській та Великосорочинській громадах, що відбудуться 18 грудня.

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА презентують аналіз кандидатів в усіх чотирьох громадах; розкажуть про особливості ведення передвиборчих кампаній кандидатів перших виборів в ОТГ та зафіксовані порушення; розкажуть про особливості поділу округів та створення дільничних виборчих комісій. А також буде підбитий підсумок виборів у Сергіївській територіальній громаді.

Спікери конференції:

• Дар’я Черкашина – координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Полтавській області;

• Ігор Литвиненко – довгостроковий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА в Полтавській області.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Дар’я Черкашина координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Полтавській області

тел.+38 099 674 45 65,

електронна скринька: cherkashina.darija@gmail.com

Система Orphus