Ви тут:
Полтавщина Суспільство Точка зору 

Водій-санітар «Пастор»: «Ніхто не чакав, що ми повернемося живими з того пекла»

Водій-санітар “Пастор”: “Ніхто не чакав, що ми повернемося живими з того пекла”

bezyimyannyij

26  серпня два роки тому 8-ма санітарна рота вирушила в зону АТО. А вже за кілька днів він був серед санітарів, які  вивозили з поля бою вбитих та поранених. Житель Горішніх Плавнів, водій-санітар 45-річний Юрій Храмшин, з позивним Пастир, про події дворічної давнини згадує неохоче.  За понад рік боєць побував і в ролі медика, й в ролі  солдата, воював по всій лінії фронту. Після повернення до рідного міста повернувся на будівельне  підприємство.  Про Ілоавайськ розповів «Новинам Полтавщини».

«До військомату пішов добровольцем. А тут оголосили третю хвилю мобілізації. Син старший, йому тоді 19 років було, служив у батальйоні «Полтава». Якось син воює, а татко вдома», – каже Юрій.

Потрапив чоловік до 8-ї санітарної роти. Місячні навчання проходили на базі 179-го навчального центру.

«Що то за навчання, ми ремонтували автомобілі, це брухт був, а не автівки. 25 днів ми їх ремонтували», – сказав Юрій.

27 серпня санітари виїхали в зону АТО. Приїхали в Розівку, а далі Іловайський Котел. Військовослужбовець, каже – на їхнє повернення  звідти ніхто не чекав.

«Сказали ми будемо поранених вивозити на блокпостах. А виявилося по-іншому. Але були чутки, що не чекали, що ми звідти повернемося. Не було навіть документів, що ми там були. Мабуть їх і зараз немає», – розповів військовослужбовець

Випаленими полями роту санітарів  супроводжували  Псковські десантники. За словами Юрія Храмшина, вони до українських військових ставилися добре, навіть давали ліки та їжу пораненим. Юрій каже, ті хлопці і самі не знали куди потрапили.

До слова,  Юрій Храмшин – батько трьох синів. Старший продовжує службу в батальйоні «Полтава», молодшому 5 років. Нині працює слюсарем з ремонтну гірничого обладнання в Горішніх Плавнях.

Система Orphus Поделиться на fb