Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Валерію Головку вручили найвищу нагороду Української Православної Церкви

Валерію Головку вручили найвищу нагороду Української Православної Церкви

vruchennya-nahorody

Учора під час урочистостей з нагоди вшанування пам’яті преподобного Паїсія Величковського Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив голові Полтавської ОДА Валерію Головку найвищу нагороду Української Православної Церкви — Орден Христа Спасителя. Вручення відбулося у Свято-Успенському соборі після завершення Божественної Літургії, яку очолив Святійший Патріарх у співслужінні зі священиками високих санів із Полтавської, Кіровоградської, Черкаської та Волинської областей. Патріарх Філарет також освятив іконостас собору, встановлення якого завершили напередодні, увінчавши його тризубом у обрамленні калини та дубового листя.

orden-hrysta-spasytelya

— Сьогодні ми презентуємо новий іконостас Свято-Успенського собору. Його виконано в стилі українського бароко. І він є унікальним, а для нас полтавців, він, безумовно, є шедевром і окрасою храму, — прокоментував перед нагородженням настоятель храму, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Він зауважив, що встановлення іконостасу затяглося б у часі якби не активна підтримка фонду головного благодійника — Валерія Головка. Саме за особистий вагомий внесок у справу відродження іконостасу Свято-Успенського кафедрального собору Полтави, до якої він долучився ще будучи підприємцем, Валерій Головко й отримав найвищу нагороду Української Церкви.

valerij-holovko-otrymav-najvyschu-nahorodu-pravoslavnoji-tserkvy

— Для мене це велика честь, проте й велика відповідальність перед громадою, — зауважив під час вручення голова Полтавської ОДА. — Святійший Патріарх говорив сьогодні прості і водночас важливі слова про любов до Бога і любов один до одного. Ми проходимо зараз важкий шлях випробувань на міцність, коли маємо довести, що ми єдина країна, єдина нація. І важливо не втратити у цих випробуваннях саме головне — любов до ближнього свого. І вміння робити добрі справи.

Система Orphus