Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Учасниці Олімпійських ігор з Кременчука вручили договір на придбання 2-х кімнатної квартири

Учасниці Олімпійських ігор з Кременчука вручили договір на придбання 2-х кімнатної квартири

5532

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради  міський голова Віталій Малецький вручив договір на придбання 2-х кімнатної квартири Майстру спорту України міжнародного класу, члену національної збірної команди України з легкої атлетики, члену Олімпійської збірної України, учасниці Олімпійських ігор 2016 року Ользі Ляховій.

Віталій Малецький ініціював розробку кременчуцькою міською владою дієвого механізму підтримки спортсменів, які беруть участь у Чемпіонатах світу, Олімпійських, Паралімпійських іграх, тобто спорту вищих досягнень. Завдяки цьому вже цього року з міського бюджету було виділено 200 тисяч грн на оплату першого внеску до Фонду молодіжного будівництва для придбання квартири Ользі Ляховій, повідомляють у міськраді.
7541416-11-29-11-52-04-734
Ольга Ляхова подякувала міському голові Віталію Малецькому, депутатам міської ради, виконавчому комітету за таку вагому підтримку спортсменів. Вона зазначила, що кременчуцькі спортсмени, дивлячись на це, намагатимуться показувати якомога кращі результати та прагнути стати учасниками Олімпійської збірної України. У подарунок Віталію Малецькому вона вручила олімпійську футболку.
Керівник міста підкреслив, що кременчуцька міська влада і надалі підтримуватиме кременчуцьких спортсменів-олімпійців та учасників змагань Всеукраїнського і Міжнародного рівня, а також сприятиме розвитку у місті галузі фізичної культури і спорту, щоб таких спортсменів у місті було більше.
Система Orphus