Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували книгу про героя АТО

У Полтаві презентували книгу про героя АТО

1

Перевидану книгу спогадів про героя АТО, нашого земляка  з позивним «Брат» Дмитра Коряка презентували в Полтаві. В ній – розповіді про бійця та нові вірші поетів з України. Нині книгу видали за бюджетні кошти, як соціально значущу.

«Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк» така назва книги. Матеріали для неї авторка Надія Гринь збирала протягом року. Хлопця знала особисто. Ідея написати книгу виникла з одного вірша.

2

«Коли я попрощалася  з Дмитром 14 лютого 2015 року, наступного дня  я написала вірша “Герої не вмирають”. Із цього вірша почалася книга.Я її читала на відкритті меморіальної дошки Дмитру», – сказала Надія Гринь.

Доповнена майже не відрізняється від попередньої – тут кілька уточнень та нові вірші луцької поетеси Любави Казмірчук, яка була з Дмитром на Євромайдані.

565

Про те що такі книги конче необхідні нині наголошує й заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко.

«Суспільно значущі книги, в наших реаліях потрібно видавати про хлопців, які загинули, про живих героїв, та ідейні книги», – сказав Ханко.

Книга вийшла обсягом у 500 примірників. Знайти її можна в бібліотеках Полтавщини. Витратили на книгу 24 тисячі.  Гроші виділили з обласного бюджету.

32

6

3

Перейти до вмісту