Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У обласній раді представників бюджетних підприємств та відомств ОДА зібрали на семінар PROZORRO

У обласній раді представників бюджетних підприємств та відомств ОДА зібрали на семінар PROZORRO

img_4280

На Полтавщині продовжують вдосконалювати роботу у системі електронних закупівель PROZORRO. Так черговий тематичний семінар для представників розпорядників бюджетних коштів провели за ініціативи голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького. У проведенні подібних заходів вже взяли участь низка експертів різних торговельних майданчиків, які працюють у PROZORRO, щоб поділитись накопиченим за кілька місяців досвідом з представниками бюджетних організацій та приватного бізнесу. Про це повідомили у Полтавської обласної ради.

img_4340

– Як правильно організувати і провести торги? Як знизити ціну у “монополіста” на ринку? Чимало на сьогодні питань накопичилось у організацій, які з 1 серпня почали працювати з PROZORRO. На більшість із них сьогодні ми дамо відповіді, але, не виключено, що у цьому переліку додасться пунктів. Адже у процесі обговорення ми ділимося досвідом, який знадобиться усім гравцям на цьому ринку, узагальнюємо його. Думаю, що саме систематизація цього досвіду, випрацювання дієвих універсальних механізмів роботи системи – наше спільне завдання, не залежно від платформи, яка працює у PROZORRO, – зазначали експерт семінару Анна Малькова.

img_4315

Тим часом, для впровадження системи PROZORRO у обласній раді не чекали 1 серпня. Закупівлі по принципу відкритих електронних торгів працюють з початку року. “І вже маємо узагальнені результати”, – говорить ініціатор впровадження системи, голова обласної ради Олександр Біленький.

img_4264

– 17% – на сьогодні результат економії бюджетних коштів на закупівлях. Майже п’ята частина бюджету витрат повертається до громади. І це лише початок. З впровадженням системи електронного документообігу витрати знизяться суттєвіше. Важлива деталь – тут ми вибудовуємо широку систему, до якої безкоштовно зможуть приєднатись усіх охочі громади, щоб також почати економити “на папері і чорнилах”. Як і раніше, я абсолютний прихильник проектів е-демократії, які допоможуть знизити рівень забюрократизованості системи державного і місцевого управління, – сказав голова обласної ради.

Система Orphus